tr_TR
en
off

ANA SAYFA             SAĞLIK         YEMEK TARİFLERİ        EĞİTİM          PRATİK BİLGİLER

 
Erkeklere Alınabilecek Hediyel
1737

                Erkeklere Alınabilecek Hediyeler

Hediye almak başlı başına zor bir iştir. Özellikle de aldığınız hediyenin aldığınız kişi tarafından gerçekten sevilmesini ve ona bir şey ifade etmesini istiyorsanız oldukça stresli bir iştir. Hediye seçmeden önce hediye alacağınız kişiyi uzun uzun düşünün. Nasıl biridir, neleri sever, hobileri nelerdir, kıyafetlerinde ve kullandığı aksesuarlarda hangi renkleri tercih eder bunları bir listeleyin. Sonrasında ise aşağıdaki listeden sevebileceği bir hediye seçin.

1. Saat

Erkekler saatleri sever, özellikle de şık olanları. Başta biraz pahalı bir hediye gibi görünebilir. Ancak indirim dönemlerinde bir gömlek fiyatına oldukça güzel saatler bulmanız mümkündür.

2. Elektronik Aletler/Oyuncaklar

Erkeklerin bir başka vazgeçilmezidir. Oyun konsolları, bu konsollarda oynayabilecekleri oyunlar, yüksek depolama alanına sahip harici diskler, sevdikleri bir çizgi film kahramanı veya süper kahraman şeklindeki flash bellekler, telefon veya televizyon aksesuarları gibi elektronik aletler hoşlarına gidecek hediyeler arasındadır.

3. Traş Makinesi

Özellikle her gün traş olması gereken bir erkek için en uygun hediyelerden biridir. Ama yakın zamanda traş makinesi almadığından emin olmadan almayın. Bunun için her gün traş olmanın zorluklarından konu açarak ihtiyacı olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

4. Eşofman

Özellikle spor yapmayı seven birine hediye almayı düşünüyorsanız en iyi seçeneklerinizden biridir eşofman. Spor yaparken severek giyebileceği bir eşofman çok hoşuna gidecektir. Hediyenizi almadan önce bedenini öğrenmeyi ihmal etmeyin.

5. Pijama

Erkeklerin en az özen gösterdiği şeylerden biri de gece yatarken giydikleri pijamalardır. Bu nedenle sevdikleri renkte bir pijama takımına asla hayır demeyeceklerdir.

6. Dergi Aboneliği

Severek takip ettikleri bir derginin 1 yıllık aboneliği onları sevinçten çıldırtabilir.

7. Çakmak

Sigara içiyorsa ve kullandığı özel bir çakmak yoksa o çakmağı özelleştirmenin zamanı gelmiş demektir.

8. GPS

Her ne kadar kabul etmek istemeseler de yol bulma konusunda o kadar da iyi değildir birçok erkek.  Bir GPS hayatlarını kolaylaştırabilir.

9. Maç Bileti veya Forma

En iyi arkadaşıyla gidebileceği tuttuğu takımın önemli bir maçına 2 kişilik bilet veya tuttuğu takımın forması en seveceği hediyelerden biri olacaktır.

10. İsveç Çakısı

Nedenini açıklamak isterdim ama inanın ben de bilmiyorum, sadece bu çakıya bayıldıklarını biliyorum. Çok sevineceklerinden emin olabilirsiniz.